Konkurs górski

poniedziałek, czerwca 08, 2015 Kasia na Rozdrożach 0 Comments

 
Po krótkim, jakże burzliwym, ale nieudanym romansie z konkursowaniem na instagramie powracam do starej formuły. Starej, czyli sprawdzonej. I chyba jednak najlepszej.

Wydawnictwo Bezdroża ufundowało dwie książki Agi i Przemka o ich wyprawie z wilczakiem Diuną. Wyprawie nie byle jakiej, bo... w Himalaje.

Himalajskie przygody śledziłam na ich blogu chyba od samego początku, tym bardziej się cieszę, że wydali teraz książkę. A teraz jeszcze mogę Wam ją sprezentować! Więc jeśli ich jeszcze nie znacie, macie idealną okazję, by ich poznać. Jeśli znacie... wiecie już mniej więcej, co Was czeka.

Zadanie konkursowe:


Wyślij jedną fotografię własnego autorstwa, temat: moje góry. Niekoniecznie Himalaje i niekoniecznie na czterech lapach! Po prostu jedno górskie zdjęcie, które nas poruszy!

Nasze jury:


Jeszcze kompletowane, 5-6 osób (w tym ja!). Jury oczywiście nie wie, kto zrobił które zdjęcie. Wiem to ja, ale nie wpłynie to na mój wybór.

Sposób oceniania:


Identyczny jak ostatnio. Każda osoba z jury wybiera po 5 zdjęć (nie zna autora zdjęcia) i przyznaje im punkty od 1 do 5. Wygrywają dwa zdjęcia z największą ilością punktów (możliwe maksimum to 25 przy pięciu osobach, 30 przy sześciu).

Nagrody:


2 egzemplarze „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach.” Agaty Włodarczyk i Przemka Bucharowskiego (wysyłka na terenie Polski przez Bezdroża, bądź jako ebook)
 

Oto zasady konkursu:


1. Proszę o polubienie profilu na FB https://www.facebook.com/KasiaNaRozdrozach oraz https://www.facebook.com/BezdrozaPL (jeśli posiadacie FB!) oraz dołączenie do obserwatorów bloga (po prawej stronie!)
2. Każda osoba może przesłać tylko JEDNO zdjęcie i tylko, jeśli jest jego autorem.
3. Dozwolona jest normalna obróbka zdjęcia, bez fotomontaży.
4. Ocena jury jest subiektywna. 
5. Wyrażasz zgodę na używanie przez blog "Kasia na Rozdrożach" nadesłanego zdjęcia. Zdjęcie może zostać opublikowane we wpisie na blogu, galerii konkursowej bądź jako inspiracja na FB\Twitterze\Instagramie strony. Oczywiście z każdorazowym podaniem autora zdjęcia.
6. Zdjęcia wysyłamy do 21.06. o 24 na adres k.bewicz@gmail.com (otrzymasz informację zwrotną, żeby wiedzieć, że zdjęcie dotarło)  z informacją, gdzie zostało zrobione dane zdjęcie oraz w jaki sposób obserwujesz bloga
8. Wyniki zostaną ogłoszone tak szybko, jak to możliwe.
7. Plagiat podlega natychmiastowej dyskwalifikacji, a także zamyka drogę do brania udziału w przyszłych konkursach

Przeczytaj również

0 Komentarze:

Drogi Czytelniku, zanim pobiegniesz dalej, pozostaw po sobie komentarz. Pozwól nam porozmawiać, inaczej ten wpis zostanie zwykłym monologiem. A mi zależy na Twojej opinii!